Synek se ptá otce :
Tati, co je to vlastně politika?
Otec odpovídá :
Milý synu,
To je vlastně velmi jednoduché. Podívej, já nosím domů peníze, takže jsem KAPITALISMUS. Tvá matka s penězi hospodaří, takže je VLÁDA. Dědeček dbá, aby zde bylo vše v pořádku, takže je ODBORY. Naše služebná je DĚLNICKÁ TŘÍDA. My všichni máme jeden cíl a to, aby ses měl dobře. Takže ty jsi LID. A tvůj mladší bratr, který je ještě v plenkách, je BUDOUCNOST.
Pochopil jsi to?
Syn přemýšlí a žádá otce, jestli se na to může vyspat. V noci se chlapec probudí, protože si jeho malý bráška nadělal do plenek a smrdí. Jelikož neví, co má dělat, jde do ložnice rodičů. Tam ale leží jen matka a spí tak tvrdě, že ji nemůže vzbudit. Jde tedy do pokoje služebné, kde najde otce, jak si užívá, zatímco dědeček nenápadně přihlíží oknem. Chlapce si nikdo nevšimne a ten jde s nepořízenou spát. Druhý den ráno se otec synka ptá jestli už mu může říct, zda pochopil, co je politika a chlapec odpoví :
Ano, KAPITALISMUS zneužívá DĚLNICKOU TŘÍDU a ODBORY přihlížejí, zatímco VLÁDA spí. LID je úplně ignorován a BUDOUCNOST se válí ve sračkách!
1.4 (28 hlasů)

Nejnovější vtipy z kategorie Ze života

Slepý myje nádobí, a najednou se mu dostane do ruky struhadlo. Chvíli ho zkoumá, osahává a nakonec řekne: "Takovou kokotinu jsem ještě nečetl!"

Sedí angličan, němec a čech u stolu a angličan říká: „My v naší zemi napíšeme hello a čteme helou.” a němec říká: „To v naší zemi napíšeme mein a čteme majne.” a čech říká: „To u nás píšeme politik a čteme debil”

Česká vláda dnes oznámila, že mění státní znak ze lva na kondom, neboť takový symbol mnohem přesněji vyjadřuje politiku vlády. Kondom se stejně jako inflace dokáže rozpínat, brzdí produkci, ničí další generace, chrání chuje a dává člověku pocit bezpečí, zatímco je jebán.

Sedlák se dověděl od lékaře, že je nevyléčitelně nemocný a že brzy umře. Pane doktore, mám jedno přání: napište mi pak, že jsem umřel na AIDS. Pročpak, vždyť máte přece rakovinu? Víte, takovou nemoc u nás ve vsi ještě nikdo neměl. Ten, co mi chodil za ženou, teď bude mít pěkně nahnáno. A co je hlavní, nikdo se jí nadosmrti ani nedotkne.

Přijde takhle Konec světa do České republiky, rozhlédne se a povídá:
"Jak se dívám kolem, tak tady jsem už asi byl..."

Více vtipů z kategorie Ze života »