ŠESTNÁCTILETÁ DÍVČINA SE VRÁTÍ DOMŮ A SMUTNĚ OZNÁMÍ RODIČŮM,ŽE JE TĚHOTNÁ.OTEC SE ROZZUŘÍ,NABIJE PISTOLI A CHCE VĚDĚT ,CO JE TO ZA BASTARDA,ŽE HO ZABIJE.DCERKA NA TO ,ŽE JE TO SLUŠNÝ HOCH A POSTAVÍ SE K TOMU ZODPOVĚDNĚ.
V TOM ZASTAVÍ PŘED DOMEM ŠPIČKOVÉ AUTO A VYSTOUPÍ PŘÍJEMNĚ VYPADAJÍCÍ MLADÝ MUŽ.POZDRAVÍ RODINU ,POSADÍ SE PŘED RODIČE DĚVČETE .ZADÍVÁ SE JIM DO OČÍ A HOVOŘÍ...,,MĚL SEM POMĚR S VAŠÍ DCEROU,ALE BOHUŽEL MOJE RODINA MI NEDOVOLÍ SI JÍ VZÍT.PROTOŽE SEM VÁŽENÝ ČLOVĚK,CHCI NÉST NÁSLEDKY ZA VZNIKLOU SITUACI,PROTO NAVRHUJI NÁSLEDOVNÉ:KDYŽ SE NARODÍ CHLAPEČEK POŠLU NA JEHO ÚČET MILION EURO A BUDE ŘÍDIT 5 POBOČEK ALFA ROMEO,POKUD SE NARODÍ DĚVČE DOSTANE NA ÚČET MILION EURO A 10 SALONŮ KRÁSY. KDYBY ,ALE
NÁHODOU POTRATILA ......
OTEC HO PŘERUŠÍ,POLOŽÍ MU RUKU NA RAMENO A HOVOŘÍ: TAK JÍ PŘEFIKNEŠ ZNOVA,ŽÁDNÝ PROBLÉM..
1.2 (11 hlasů)

Nejnovější vtipy z kategorie Rodina

"Drahý, myslíš, že jsem ideální žena?"
"Kdepak, ty jí o mnoho překonáváš."
"Ano a o kolik?"
"Hmmm, asi tak o 50 kilo..."

V lékárně si mladík prohlíží vystavené zboží.
Lékárník: "Mladý muži, můžu vám pomoct? Chcete kondom?"
"Bohužel pozdě, dva sunary prosím..."

Když žena otěhotní, všechny její kamarádky hladí její břicho a povídají : "gratulujeme", ale žadná nepohladí penis a nepoví: "dobrá práce"

Příbuzní jsou jako krajina, nejhezčí pohled na ně, je z dálky.

Malý Davídek jde už třetí večer spát s mokrými vlasy. Tatínek se ptá maminky: ,,Miluško, musí ten kluk dávat každý den rybičkám pusu na dobrou noc?"

Více vtipů z kategorie Rodina »