Nejlepší vtipy o zvířátkách

Jde si medvěd k lišce pro radu: "Víš, liško, mám problém. Kdykoliv potkám zajíce, mám děsnou chuť ho seřezat. Když ho neseřežu, hned mám blbej den." "No a kde je problém?" diví se liška. "No já ho vždycky seřežu kvůli čepici, ale už mi to přijde takový bez fantazie." "No to je jednoduchý: Chtěj od něj cigaretu. Když bude mít s filtrem, chtěj bez filtru. Když bude mít bez filtru, chtěj s filtrem. A kdyby to nevyšlo, chtěj připálit. Když bude mít zápalku, chtěj zapalovač. Když bude mít zapalovač, chtěj zápalku. Dyť ty už si poradíš." A tak medvěd jde lesem a potká zajíce: "Hej, zajíc, dej mi cígo!" A zajíc s úsměvem: "S filtrem, nebo bez filtru?" "Bez filtru," zavrčí medvěd. "A teď mi připal!" "A je libo zapalovač, nebo zápalku?" "Hajzle! Kde máš čepici?"

"Bohoušku, kouří tví koně?"
"Ne."
"Tak ti hoří stáj!"

Slon se opaluje na pláži a najednou k němu přijdou dva mravenci a jeden povídá:
"Slone, pojď se prát."
"To není fér, vy jste dva."

Probudí se ožralej mravenec na tanku a řiká: "Ty vole, když já se vožeru co všechno nepřitáhnu domu?"

Zvířátka v lese si postaví kadibudku. První den přijdou ke kadibudce a ona má vymlácené okno. Svolají velkou lesní poradu, při které se ozve: "Kdo k tomu může něco dodat, ať zvedne ruku."
Zajíc zvedne ruku a povídá: "já bych k tomu něco měl, přišel medvěd, sednul do kadibudky a když byl hotový, utřel si se mnou zadek a prohodil mne oknem."
Na to zvířátka v radě odpoví: "No jo, medvěd, to je samotář a je moc drsnej, na toho nemáme. Uvidíme, snad toho do zítřka nechá."
Druhý den přijdou zvířátka ke kadibudce a ta má opět vymlácené okno. Opět svolají poradu a vyhlásí, že kdo k tomu může něco dodat, ať zvedne ruku.
Liška zvedne ruku a povídá: "Přišel medvěd, sednul do kadibudky a když byl hotový, utřel si se mnou zadek a prohodil mne oknem."
Zvířátka na to: "No, medvěd, ten nás už pěkně štve. Co se dá dělat, snad toho do zítřka nechá."
Přijdou ke kadibudce třetí den a ta je celá rozbitá. Opět svolají poradu, kdo k tomu může něco dodat, ať zvedne ruku.
Přihlásí se ježek: "Já bych k tomu něco měl..."

Na lesní mýtině sedí lišák a vidí, jak po lesní pěšince přibíhá
králíček, celý od krve. Ptá se ho: "Proboha, ušáku, co se ti stalo?"
Králíček: "Ale, ta svině medvědice má menstruaci a došly ji vložky..."
Druhej den lišák zase sedí na mýtině a po lesní pěšince kulhá vrána,
nasraná jak starej chlap a krvavá od zobáku až po poslední ocasní
pírko. Lišák: "Proboha, vráno, co se ti stalo?" Maximálně nasraná vrána,
rudá vzteky, ze všech sil řve: "Až já poznám, která kurva práskla tý
svini medvědici, že nejlepší jsou vložky s křidýlkama, tak ho
vlastnoručně zabiju...! "

Medvěd veze ježka na motorce. Medvěd zrychluje a ptá se ježka: ,,Nebojíš se?" ,,Nebojím," odpoví hrdinsky ježek. Druhý den si to vymění, a když se motorka řítí 150 kilometrovou rychlostí, ptá se ježek medvěda: ,,Bojíš se?" ,,Nebojím," odpovídá medvěd. ,,Ale měl bys, protože já nedosáhnu na brzdy!"

Zloděj se v noci vkrade do domu. V tom slyší hlas: ,,Ježíš tě vidí!" Rozsvítí a vidí papouška. Směje se mu: ,,Aha, ty jsi Ježíš?" Papoušek: ,,Ne, já jsem Jidáš, Ježíš je ten velkej nasranej pitbul za tebou!"

Leze šnek dva týdny na strom. najednou zakopne asi tak ve 3/4 stromu a zpadne dolů. Když se probudí, říká: ,,Jojo, práce kvapná, málo platná!"

,,Zajíčku, proč máš tak krátká ouška?" ptá se ježek zajíce. ,,Aáále, protože jsem romantik! Včera jsem poslouchal, jak krásně zpívá skřivan, a přeslechl jsem kombajn."